OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dirty kısa bir zaman için bedava hale geldi

Dirty kısa bir zaman için bedava hale geldi

14

 

Son senelerde bilgisayar oyunlarının çok daha pahalı olduğunu ifade ederek hiç bir şekilde yanlış olmayacaktır. Dolar ile birlikte euro kurlarının çok yüksek bir seviyede olmasından dolayı oyuna meraklı olanların cebini zorlamaya başlayan oyunlar bedava olduğu zaman sevinmemekse fazlasıyla zor.

Pek çok ralli ile birlikte yarışlara meraklı olanları da bir araya getirmiş olan ve çok daha iddialı yarış oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Dirt Rally, Steam platformu üstünde kısa zaman için bedava hale geldi. Tüm incelemeler bölümünde ”Çok Olumlu”, en son yapılan incelemeler bölümü içerisinde de ”Çoğunlukla Olumlu” olarak yorumlar yapıl oyun bedava hale geldi.

Sizler de tozlu yollar üzerinde bir ralli pilotu şeklinde kendinizi çok daha fazla geliştirmek, soğuk havalarda motorunuzun zorlanmasından dolayı meydana gelen sıcaklıktan dolayı yarışın adrenalini birleştirebilmek ve gaz pedalını kökleme konusunda bir isteğiniz olursa hiç bir şekilde zaman yitirmeden Dirt Rally adlı oyunu indirmenizi öneriyoruz.

Bir defa indirdikten hemen sonra sonsuza kadar sizin olacak bu oyunu indirebilmek amacıyla çok daha sınırlı bir zamana sahip durumda bulunduğunuzu belirtmekte de yarar var. 16 Eylül 2019 tarihinde saatler 20:00’yi gösterene kadar bedava olan oyun ayrıca stoklarla da sınırlı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.