OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

DiRT Rally 2.0 yapımına yeni bir DLC geliyor

DiRT Rally 2.0 yapımına yeni bir DLC geliyor

16

 

Codemasters şirketi, DiRT Rally 2.0 isimli oyuncularıyla alakalı olarak çok daha yeni bir sürpriz hazırlamakta. Geliştirici şirket, popüler bir durumdaki yarış oyunuyla alakalı Colin McRae: Flat Out ismine sahip çok daha yeni bir DLC’nin 24 Mart tarihinde PC platformu ile birlikte PlayStation 4 konsolu ve Xbox One platformu için geleceği konusunda bir duyuruda bulundu. Genişlemeyle alakalı paket, DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition isimli yapıma Sezon Paketi’ne sahip durumda bulunan oyunculara bedava bir şekilde sunulmuş olacak.

Colin McRae: Flat Out ismine sahip olan genişleme, söz konusu bu oyuna on iki tane yeni rotanın yanında Subaru Impreza S4 Rally isimli arabanın yanı sıra Subaru Legacy RS isimli çok daha yeni otomobiller de getirmiş olacak. Öte yandan oyuncular, Colin McRae isimli yapımın ikonik kariyerini kapsamakta bulunan kırk tane yeni senaryoya erişebiliyor olacaklar. Bu söz konusu senaryolar, daha önce karşımıza çıkan Colin McRae Rally ile birlikte DiRT oyunlarından çeşitle araçlar da dahil olmak üzre, McRae’nin kariyeri süresince popüler hale gelen dokuz tane yeni otomobili içeriğinde barındırıyor.

Senaryolar üzerinde Colin McRae’nin mevcut durumdaki kariyerinin yanı sıra MINI Cooper S aracı ile birlikte Peugeot 205 GTI aracı ve Ford Sierra Cosworth RS500 adlı araç ilk deneyimleri arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.