OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dirt 5 adlı yapımın çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı

Dirt 5 adlı yapımın çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı

14

 

İngiliz asıllı video oyun geliştiricilerinden biri olan Codemasters şirketi, popülerliğini koruyan yarış oyunu serilerinden DiRT adlı yapımın en son oyunlarından DiRT 5 adlı yapımın çıkış tarihinin ertelenmiş olduğu konusunda duyuru yapıldı. Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde çıkış tarihi 9 Ekim tarihinden 16 Ekim tarihine ertelenmiş olan oyunla ilgili olarak en son Kasım ayı işaret edilmiş oldu.

Ertelemeyle alakalı kararı oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulmuş durumdayken, yeni çıkış tarihi de 6 Kasım şeklinde belirlenmiş durumda. Böylece de çıkış tarihi ilk önce 9 Ekim tarihi içerisinden 16 Ekim tarihine ertelenmiş olan DiRT 5 adlı yapım, belirlenmiş olan programdan ortalama bir ay kadar sapmış bulundu.

Serinin en son çıkacak oyunu, kapsamlı bir durumda ve tamamen rekabetçi bir kariyer modu ile birlikte oyuncuların karşısına çıkmış olacak. Yeteneksiz bir yarışçı şeklinde başlayacak olduğumuz bu mod üzerinde karşımıza çıkmış olan zorlukları teker teker aşarak efsane bir yarışçı olmak amacıyla gayret edeceğiz.

Hikayede yer alan kilit anları kapsayabilecek biçimde beş bölüme ayrılmış olan kariyer modu üzerinde, oyunculara her bir bölümle ilgili olarak birden çok seçenek sunulmuş olacak. Böylelikle oyuncular, hangi etkinliklere katılma konusunda istekleri olduğunu kendileri seçim yapabilecek ve her yarış kazanıldığı zaman daha çok etkinliğin kilidi açılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.