OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dirt 5 adlı yapım ne zaman çıkış yapacak?

Dirt 5 adlı yapım ne zaman çıkış yapacak?

35

Efsanevi bir durumdaki oyun serilerinden Dirt adlı serinin yeni oyunlarından Dirt 5 adlı yapımın ekim ayı içerisinde çıkacak olduğu açıklaması yapılmakta. Böylelikle 2017 senesinden sonra ilk kez yeni bir Dirt oyununa erişebilmiş olacağız.

Codemasters şirketi ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Dirt Rally 2.0 adlı yapımın yeni bir güncelleme almayacak olduğu konusunda bir açıklamada bulunmuştu. Şirket, bu söz konusu duyurudan yalnızca birkaç gün geçtikten sonra ise yeni oyununu duyurmuş oldu. Dirt 5 adlı yapım, çok daha yeni özelliklere sahip olarak gelecek ve yapımcı şirkete bakıldığında iki yarış hiç bir şekilde aynı olmayacak. Oyun, ekim ayı içerisinde çıkmış olacak.

Oyununla alakalı duyurunun yapılmış olduğu söz konusu tanıtım videosunda görmüş olduğumuz görüntüler, yeni nesil konsollar üzerinde yarış simülasyonlarının nasıl görünecek olduğu hakkında da bilgiler vermiş oluyor. Videoya şöyle bir bakmış olduğumuzda yarışların Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra Çin ile birlikte Norveç ve de  Brezilya benzerindeki çok değişik bölgeler üzerinde gerçekleştirilmiş olduğunu görmekteyiz. Öte yandan söz konusu bu oyunla beraber ilk kez dört tane oyuncu ekranı bölüp bir arada oynayabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.