OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Diablo Immortals konusunda yeni bilgilerin paylaşımı yapıldı

Diablo Immortals konusunda yeni bilgilerin paylaşımı yapıldı

157

 

Bu sene içerisinde BlizzCon etkinliğine damgasını vurmayı başaran Diablo oyununun haberi, Diablo IV isimli yapımın kesinleşmesi olarak öne çıktı. Aslında yine de Diablo isimli büyük evrene ait bir başka oyun olarak öne çıkan Diablo Immortal isimli yapım da unutulmuş değil ve oyunla ilgili olarak farklı detaylar katılımcılar ile paylaşılmış oldu. Oyun ise halen geliştirme aşamalarında.

Son dönemler içerisinde yaşamış olduğu önemli problemlerden dolayı geçmiş senelere kıyaslandığı zaman daha sönük geçmekte olan BlizzCon üzerinde duyurular gerçekleştirilmekte. Bu sene içerisinde BlizzCon etkinliğinin açılış seromonisi içerisinde yer almamış olan Diablo Immortal isimli yapım, onun yerine ise resmi hesabı üzerinden bir tane tanıtım videosuyla birlikte oyunun hikayesi konusunda çok daha yeni bilgiler paylaşmayı tercih etmiş durumda.

Blizzard şirketi ilk önce oyunun pek çok oyunculu çok büyük bir aksiyon mobil rol yapma oyunu olarak karşımıza geleceğini kesinleştirmek istiyor. Oyun içerisinde Diablo evreni üzerinde yapmayı sevmiş olduğumuz her bir şeyi de yapıyor olacağız: Kamyonlarla yaratıkları dövebilmek, düşmüş olan efsanevi eşyayı kullanabilmek amacıyla level kasmayı sürdürmek, ganimet toplayabilmek benzerindeki aktiviteler de oyun içerisinde yer almaya devam ediyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.