OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Devil May Cry 5 Special Edition adlı yapım ön siparişe açıldı

Devil May Cry 5 Special Edition adlı yapım ön siparişe açıldı

69

 

Capcom şirketinin geliştirmiş olduğu ve PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte PC yayınlanmış olan Devil May Cry 5 adlı yapım, gelecek aydan itibaren yeni nesil oyun konsolları olarak karşımıza çıkacak PlayStation 5 konsoluyla beraber Xbox Series X/S konsoluyla da oyunculara aynı oyunu çok daha yeni bir deneyimle sunmaya çalışmış olacak.

Paylaşılmış olan özel açıklamalara bakılır ise Devil May Cry 5 Special Edition adlı yapımı 18 Kasım tarihine kadar satın almış bulunan herkes, 100.000 tane Kırmızı Küre’ye bedava bir biçimde sahip olmuş bulunacak. Bu söz konusu küreler; hamlelerin kilidini açmanın yanı sıra, Devil Breaker satın alma ile birlikte farklı Küreler satın alma amacıyla kullanılabiliyor olacak.

Capcom şirketi öte yandan Devil May Cry 5 adlı yapıma Vergil isminde çok daha yeni bir oynanabilir karakter gelecek olduğunu da açıklamış durumda. Bahsi geçen bu DLC, 15 Aralık tarihinden itibaren PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte PC platformunun oyuncuları tarafından da satın alınabiliyor olacak ve söz konusu bu DLC’nin ücreti 4,99 Dolar tutarında bulunacak. Capcom şirketine bakılırsa Vergil; hikaye görevlerinin yanı sıra The Void veyahut Bloody Palace’ta oynanabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.