OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Destruction AllStars adlı yapımın PS5 platformu için oynanış fragmanı paylaşıldı

Destruction AllStars adlı yapımın PS5 platformu için oynanış fragmanı paylaşıldı

113

 

Hakkında çok uzun bir zamandan beri yeni bilgi gelmemekte bulunan Destruction AllStars adlı yapımın PS5 platformu üzerindeki oynanış videosu paylaşılmış durumda. 2021 senesinin Şubat ayında çıkacağı açıklanan oyun, mekaniklerinin yanı sıra grafik motoruyla daha şimdiden beklenti yaratmış gibi gözüküyor.

İlk önce yaz ayları içerisinde PlayStation platformuna özel oyun şeklinde duyurusu yapılan, daha sonra da hakkında çok bir şey görme şansına erişememekte olduğumuz Destruction AllStars adlı yapımdan en sonunda yeni bilgiler gelmeye başlamış oldu. Bugün yayınlanmış olan yeni fragman içerisinde, oyunun PlayStation 5 konsolunda tam olarak nasıl görünmekte olduğuna yönelik çok önemli bir fikir sunabilecek iki dakika süren oynanış videosu paylaşıldı.

Yayınlanmış olduğumuz fragmana şöyle bir göz attığımızda Destruction AllStars adlı yapımın fazlasıyla eğlenceli mekaniklere sahip durumdaki çok iyi bir oyun olduğu görülmekte. Yıkım oyunlarını çok fazla sevmekte bulunan oyuncuların ilgisini çekmeyi başaracak Destruction AllStars adlı yapımda ilk önce arabayla mücadele etmeye başlamaktayız. Eğerki oyun içerisinde kullandığımız aracımız yok olur ise, kaosun hakim durumda bulunduğu bu arenada yaya kalmış oluyoruz ve geride kalmış olan arabalarla fazlasıyla riskli bir mücadeleye girmekteyiz. Bunun kapsamında arabası bulunan oyuncularla mücadele edip onları arabalarından indirebilir ve ayrıca yeniden mücadelede çok daha sıkı bir rakip haline bürünecek olabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.