OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Destiny 2 üzerinde herkesi şaşırtan hata

Destiny 2 üzerinde herkesi şaşırtan hata

23

 

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde sunucuları 1 günlük zamanla kapatılmış olan ve sonrasında ise yeni bir tane genişleme paketi oyuna ilave edilen Destiny 2 isimli yapımda, oyuncular için fazladan saldırı hasarı vermekte bulunan bir hata keşfedilmiş duruma. Muhafızların aslında çok daha fazla hasar verebilmelerine yardımcı konumda yer alan bu hata sebebiyle oyuncular, Garden of Salvation baskınları esnasında ekstra bir şekilde hasar kazanabilmekteler.

Destiny 2 isimli yapımın oyuncularına çok daha yararlı sayılabilecek olduğu açıklanan bu hata, kurulumlarının bazıları ve modların bazılarını da gerektirmekte. Bu açıdan gerekli olan modların ise Relay Defender isimli mod ile birlikte Enhanced Relay Defender modu olduğu ifade ediyor. Bilmeyenlere özel olarak Relay Defender isimli modda oyuncular, aktif durumda bulunan bir tane relay’e yakın oldukları zaman (5 metrenin içerisinde) bonus bir şekilde hasar kazanmaktalardı. Fakat söz konusu bu hatadan dolayı oyuncular, herhangi bir tane relay’e yakın durumda bulunmasalar bile ekstra bir şekilde hasar kazanmaktalar.

Video oyunu geliştiren ve aynı zamanda Destiny isimli serinin yapımcısı konumunda yer alan Bungie şirketi, geçmiş olduğumuz senenin eylül ayının son günleri itibariyle Destiny 2 isimli yapımın en büyük genişlemelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Shadowkeep’i oyuna ilave etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.