OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Death Stranding kişiselleştirmeler çok daha detaylı olacak

Death Stranding kişiselleştirmeler çok daha detaylı olacak

10

 

Death Stranding isimli yapımın daha öncesinde paylaşılan 48 dakika süren oynanış videosu, oyunla alakalı açık dünyasını, serbest bir şekilde dolaşmayı, savaşla alakalı sistemi ve kullanabilecek olduğunu araçları göstermekteydi.

Oyunla alakalı tanıtım yapmak amacıyla oynamış olan Kojima, yapmış olduğu görevlerden bir tanesinin sonrasında yüzü kirlenmiş Sam’i banyoya yönlendirmekte ve sonrasında ise Sam’in yüzünü burda yıkıyor. Sam daha sonrasında, aynanın karşısına geçerek çok ilginç görüntüler sergileyebilmekte ve komik bir şekilde gözüken selfieler çekebiliyor. Kojima öte yandan, Sam’in ayna üzerine nasıl görünmekte olduğuna bakmak amacıyla karakteri sağ ile birlikte sola döndürebilmekte. oyun içerisinde Sam’in odasında yer alan tuvalet kullanılabiliyor olacak, fakat söz konusu bu görüntü bir reklam ile gizlenmiş vaziyette.

Sam’e ait olan oda, Sam’in görünmesi de dahil olmak üzre çok fazla sayıda özelliği değiştirebileceğimiz bir alan. Oda içerisinde yer alan gardıropta Sam’in giyebilecek olduğu optik gözlükle birlikte güneş gözlükleri de yer alıyor. Bu söz konusu gözlüklerin renkleri ise istenildiği gibi değiştirebilmekte. Aynı biçimde oda üzerinde yer alan duvarlarını da istemekte olduğumuz renklerle değiştirebileceğiz. Aynı Metal Gear Solid V isimli yapımda gerçekleştiği gibi Death Stranding isimli yapım da da oyunun müzikleri fazlasıyla önemli bir durumda bulunacak.

Death Stranding isimli yapım, Türkçe altyazı olacak seçenekle beraber 8 Kasım tarihinde PlayStation 4 konsolu için çıkacak. Şu anda PlayStation Store üzerinde ön siparişe açılmış olan bu oyunun standart bir durumdaki sürümü 429 Türk Lirası şeklinde fiyatlandırılmış bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.