OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Death Stranding isimli yapım PC platformuna da geliyor

Death Stranding isimli yapım PC platformuna da geliyor

16

 

Death Stranding isimli yapım tanıtılmış olduğu günden bu zamana kadar PlayStation 4 isimli konsola özel bir oyun olmasından dolayı öne çıkmış bir durumdaydı. Fakat Kojima Productions şirketi ise, PC oyuncuları için çok müjdeli bir açıklama yaptı ve heyecanlı bir şekilde beklenmeye başlanan yeni oyunun 2020 senesinin yaz dönemlerinin ilk günlerinde PC platformuna gelecek olduğunu açıklamış oldu.

Geliştirici şirket tarafından Twitter platformu üzerinden gerçekleştirilen özel duyuru esnasında; ”Kojima Productions şirketi, Death Stranding isimli yapımın 2020 senesinin yaz döneminin ilk günlerinde PC platformuna gelecek olduğunu duyurmaktan mutluluk duymakta.” şeklindeki ifadelerin yer alması herkesi çok mutlu etti. Daha önceki dönemler içerisinde Death Stranding isimli yapımın lansman gerçekleştikten çok kısa bir zamandan sonra PC platformuna gelecek olduğu konuşulmuş olsa bile, yapılmış olan bütün tanıtımlar üzerinde söz konus ubu oyunun PlayStation 4 konsoluna özel olacağına vurgu yapılıyordu. Fakat yapılmış olan bu en son duyuru ise, ilk önce 8 Kasım tarihi içerisinde PlayStation 4 konsolunda paylaşılacak bu oyunun 1 seneden daha da kısa bir zamandan sonra bilgisayar oyuncuları ile buluşacağını net bir şekilde ifade ediyor.

Tabiiki de söz konusu bu yeni duyuru PC platformunda yer alan oyuncular için ilk önce sevinç ile birlikte hüzünü de bir arada yaşatacak olabilir. bilgisayar üzerinde oyun oynama konusunda tercihte bulunanlar, Death Stranding isimli yapımı PS4 konsolundaki oyuncularla aynı zamanda oynayamayacak durumda bulunsalar bile, Kasım ayının ilk günlerinde karşımıza çıkacak bu oyunu daha öncesinde inceleme şansını bulmuş olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.