OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dead by Daylight adlı yapım ekibinden duyuru

Dead by Daylight adlı yapım ekibinden duyuru

131

 

Geliştirici koltuğunda Behaviour Interactive şirketinin  hayatta kalma korku oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Dead by Daylight adlı yapımın yeni nesil konsollara gelecek olduğu tarihte kesinleşti. Bir tane duyuru paylaşmış olan geliştirici durumdaki ekip, oyunun PlayStation 5 konsoluyla ilgili olarak ilk gün, Xbox Series X ile birlikte Xbox Series S için de 10 Kasım tarihi itibariyle erişilebilir durumda bulunacağı açıklamasını yaptı.

Kanada da merkezi bulunan video oyun geliştirme stüdyolarından biri olarak öne çıkan Behaviour Interactive şirketi, hayatta kalma korku türünde bulunan oyunlarından Dead by Daylight adlı yapımı 2016 senesi içerisinde piyasaya çıkarmıştı. İlk olarak PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Xbox One konsolu ile birlikte PC platformunda piyasaya sürülmüş olan oyunun yeni nesil konsollarla ilgili olarakta çıkış gerçekleştireceğini ardımızda bırakmış olduğumuz Eylül ayı içerisinde öğrenmiştik.

Bugün içerisinde bir  duyuru paylaşmış olan geliştirici stüdyo, Dead by Daylight adlı yapımın PlayStation 5 konsolu ile birlikte Xbox Series X konsolu ve ayrıca Xbox Series S konsolunun çıkışıyla beraber piyasaya sürülecek olduğu açıklamasında bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.