OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 yapımının oyun motoruyla alakalı açıklama geldi

Cyberpunk 2077 yapımının oyun motoruyla alakalı açıklama geldi

24

 

The Witcher isimli seriyi oyun dünyasına kazandırmış olan CD Projekt RED şirketi, bilmekte olduğunuz gibi şu anda tekrar fazlasıyla büyük bir projenin üstünde çalışmakta. Bu söz konusu proje de elbette ki daha öncesinde görüntülerini izlemiş olduğumuz efsane olacağa benzeyen Cyberpunk 2077 isimli yapım.

CD Projekt RED şirketi, Cyberpunk 2077 isimli yapımın The Witcher 3: Wild Hunt isimli yapımdan çok daha değişik bir motor kullanacak olduğu açıklamasında bulundu. The Witcher 3: Wild Hunt isimli yapımı oynamış ya da en azından görsellerini görmüş bir durumdaysanız oyunun aslında çok iyi bir atmosfere sahip durumda bulunduğunu fark etmemenize imkan yok.

MCV UK için bir açıklama gerçekleştiren Cyberpunk 2077 oyununun yapımcısı konumunda bulunan Richard Borzymowski, geliştirici şirketin Cyberpunk 2077 isimli yapımı The Witcher 3: Wild Hunt isimli yapımın oyun motorunu kullanıp yapmayacak olduğunu ifade etti. Richard sonrasında ise, yeni karşımıza çıkacak oyun motorunun geliştiriciler için Cyberpunk 2077 isimli yapımı ilk şahıs yapma olanağını tanımakta olduğunu ifade etti.

Açıklamasını sürdüren Richard, yeni karşımıza çıkacak oyun motorunun geliştiriciler için ‘‘etrafta yer alan binalara ile birlikte gökdelenler için dikeylik katmakta olduğunu’’ da ilave etti. CD Projekt RED şirketi, daha önceki dönem içerisinde Cyberpunk 2077 isimli yapımın gökdelenleri üzerinde birkaç tane görev bulunabileceği açıklamasında bulunmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.