OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 isimli yapımın oynanış videosu paylaşıldı

Cyberpunk 2077 isimli yapımın oynanış videosu paylaşıldı

10

 

Hiç bir şekilde şüphe olmadan E3 2019 esnasında tanıtımı gerçekleştirilen ve en fazla beklenti uyandırmaya başlayan oyunlardan bir tanesi de Cyberpunk 2077 isimli yapımdı. Popüler hale gelen rol yapma oyunlarından biri olan Witcher’ın yapımcılarının elinde yer alan şu anda oyun severler arasında da en fazla beklenmeye başlanan oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 isimli yapım, 16 Nisan 2020 tarihi içerisinde Windows platformu ile birlikte PlayStation 4 konsolu ve de Xbox One konsolları üzerinde yer almaya başlayacak.

İçermekte olduğu açık dünyasının yanı sıra başrollerinde yer alan Keanu Reeves ile pek çok oyuncunun ağzını sulandırmaya başlayan Cyberpunk 2077 isimli yapım, öte yandan isminden de açık bir şekilde anlaşılabileceği gibi bilim kurgu sevenlerinin de fazlasıyla dikkatini çekecek bir yapımdır.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Stadia isimli platformun desteğini de sunulacağı konusunda açıklama yapılan oyunla ilgili olarak CD Projeckt RED isimli şirket bir tane canlı yayın paylaştı. Oyunla alakalı oynanış videosunun yanı sıra detaylarını da paylaşmış olan CD Projeckt RED isimli şirket, pek çok oyuncuyu ise ekranlara kilitlemiş oldu.

Oyunla alakalı olarak daha öncesinde de YouTube üzerinde fazlasıyla uzun bir tane oynanış videosu paylaşılmıştı. CD Projeckt RED isimli şirket şimdi ise söz konusu bu oyunu popüler hale gelen canlı yayın platformlarından biri olan Twitch üstünden paylaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.