OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 için yeni bir mod geliştirilmiş durumda

Cyberpunk 2077 için yeni bir mod geliştirilmiş durumda

37

 

Programcılardan CodeZ1LLa’nın geliştirmiş olduğu ”EZ Optimizer” ismine sahip yazılım, Cyberpunk 2077 adlı yapımda performansı ekstra bir şekilde 30 FPS seviyesine kadar arttırabilmekte. Yazılımla ilgili olarak daha çok bilgi alma konusunda bir isteğiniz varsa haberimizin devamına da bakmanızı öneririz.

Yeni bir Crysis olma hususunda emin adımlar ile ilerlemeye devam eden Cyberpunk 2077 adlı yapım ile birlikte geliştiricisi konumunda bulunan CD PROJECT RED şirketinin başı, bilmekte olduğunuz gibi optimizasyon problemleriyle dertte. Şu zamanlardaki en güçlü PC donanımları üzerinde dahi 4K özelliğinde akıcı bir deneyim sunmayı başaramayan söz konusu bu oyun, konsol kısmında da nerdeyse komple oynanamaz bir durumda.

Pekala ya donanımınızı güçlendirme işlemi yapmadan daha çok performans elde edebilmenin bir yolu bulunmuyor mu? Programcılardan biri olarak öne çıkan CodeZ1LLa’nın ”EZ Optimizer” ismini vermiş olduğu şey de aslına bakılırsa tam bir şekilde bunu yapmakta. Gizli geliştiriciyle alakalı ayarlarını değiştirip oyunun performansını arttırmaka olan bu yazılımı kullanmakta fazlasıyla basit ve yapmanız gerekli olan tek bir şey, alakalı olan bu dosyayı Cyberpunk 2077 isimli yapım kurulumunun kök dizini üzerine taşımak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.