OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 aslı yapım kesin bir şekilde 10 Aralık tarihinde çıkıyor

Cyberpunk 2077 aslı yapım kesin bir şekilde 10 Aralık tarihinde çıkıyor

115

 

3. çeyrekteki mali toplantısı esnasında Cyberpunk 2077 adlı yapımla alakalı olarak yatırımcılara bilgi aktarmış olan CD Projekt Red şirketi, söz konusu bu oyunun kesin bir şekilde 10 Aralık tarihi içerisinde çıkış yapacak olduğunu açık bir şekilde ifade etti. Yine de söz konusu firmanın daha önceki erteleme kararlarından önce de buna benzeyen açıklamalarda bulunmuş olduğunu hiç bir şekilde unutmamak gerekiyor.

Polonya asıllı oyun stüdyolarından CD Projekt şirketinin en yeni oyunu şeklinde karşımıza çıkmaya hazırlanan Cyberpunk 2077 adlı yapımın piyasaya çıkış yapması aslında tam bir yılan hikayesine dönmeye başladı desek çokta abartmış olmayacağız. Çünkü çok uzun senelerden beri geliştirme aşaması içersinde bulunan bu oyunla ilgili olarak açıklama yapılan ilk çıkış yapacağı tarihi Nisan 2020 idi. Fakat daha sonra çıkış yapacak olduğu tarihi Nisan ayından Eylül ayına, Eylül ayından Kasım ayına ve Kasım ayından da Aralık ayına ertelenmiş oldu.

Çok kısa bir zaman önce üçüncü çeyrekteki mali durum toplantısını gerçekleştirmiş olan CD Projekt şirketi içerisinde CFO koltuğunda oturmakta olan Piotr Nielubowicz, The Witcher adlı serinin firmaya halen çok harika bir seviyede para kazandırmakta olduğunu aktarmaktayken, Cyberpunk 2077 adlı yapımın kesin bir şekilde 10 Aralık tarihi içerisinde çıkış yapacak olduğunu da ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.