OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapımın 1.07 isimli yaması yaklaşmakta

Cyberpunk 2077 adlı yapımın 1.07 isimli yaması yaklaşmakta

107

 

CD PROJEKT RED şirketi, gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan oyunlarından Cyberpunk 2077 adlı yapımla alakalı ilk büyük yamasını bu ay resmi bir şekilde yayınlamış olacak.

Oyun dünyası içerisinde son haftaların ve hatta son günlerin en fazla konuşulmakta olan oyunlarından Cyberpunk 2077 adlı yapım, barındırmakta olduğu hatalardan dolayı oyun dünyasının gündemi içerisinden hiç bir şekilde düşmek bilmedi. Hatta oyunu geliştirmiş olan CD PROJEKT RED şirketine dava açılacak olduğu dahi söylenmekteydi

CDPR şirketi de yayınlanacak yamaların yanı sıra özel güncellemeler ile beraber söz konusu bu hataların giderilecek olduğunu ifade etmekte bulunan bir açıklama paylaştı. İşte söz konus ubu yamalardan biri de bu ayın içinde yayınlanmış olacak Cyberpunk 2077 adlı yapıma gelecek olan 1.07 isimli yama, CD PROJEKT RED şirketinin bu oyunla alakalı yayınlayacak olduğu ilk büyük yama özelliğini taşıyor. Bu söz konusu yamanın tam olarak ne zaman yayınlanacak olduğu halen kesin bir şekilde bilinmiyor olsa da 15 Ocak 2021 veyahut 22 Ocak 2021 tarihlerinin fazlasıyla muhtemel bir durumda bulunduğu ifade ediliyor. Öte yandan bu aya ilave bir şekilde bir de Şubat ayı içerisinde bir yama yayınlanacak olduğu açıklaması yapılmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.