OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapımı oynayanlar yorum yapmaya başladı

Cyberpunk 2077 adlı yapımı oynayanlar yorum yapmaya başladı

120

 

Son senelerin en fazla beklenti yaratmış olan oyunlarından Cyberpunk 2077 adlı yapım, yaşanmış sayısız ertelemenin hemen sonrasında 10 Aralık 2020 tarihi içerisinde kesin bir şekilde çıkış gerçekleştirmekte. Duyurusunun yapılmış olduğu Mayıs 2012 tarihinden bu zamana kadar geliştirilmiş olan oyunu ilk defa oynamış olanlar da yorum yapmış durumda.

Arkasında senelerin birikimi olarak öne çıkan GTA adlı yapım ile birlikte Call of Duty adlı yapımın yanı sıra Skyrim adlı yapım ve Fallout adlı yapım gibi kült serileri bilmeyeniniz yoktur. Nerdeyse her türde bu kadar köklü bir marka haline gelmiş olan oyun görmek, zamanın çok daha ilerisinde yapımlardan söz edebilmek olanaklı. Mayıs 2012 tarihi içerisinde yapılmış olan ilk duyurusuyla beraber çok büyük beklentiler yaratmış olan Cyberpunk 2077 adlı yapım da daha çıkmadan bu yapımların arasına ismini dahil etmiş oldu.

Tabii ki de yeni çıkış yapmış olan bir oyun olduğundan dolayı oyunun iç kısmında çok bol bir miktarda bug olduğunu ifade eden yorumcular, tüm bu bugların bir güncellemeyle giderilecek olduğunu da ifade etmekte. Yapılmış olan incelemelere bakılırsa söz konusu bu oyun, siberpunk atmosferini tamamen net bir şekilde vermeyi başarmış ve aynı zamanda Night City’nin arka sokakları hiç bir şekilde de tekin durumda değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.