OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapımda zamanı kontrol edebilecek bir mod

Cyberpunk 2077 adlı yapımda zamanı kontrol edebilecek bir mod

16

 

Çıkışı ile birlikte bütün oyuncuları çok büyük bir hayal kırıklığına uğratmış olan fakat bir o kadar da benzersiz durumda bulunan bir atmosfer sunmakta olan Cyberpunk 2077 adlı yapımla alakalı zamanı kontrol edebilmenizi sağlayacak bir mod yayınlanmış durumda.

Cyberpunk 2077 adlı yapım, çok uzun bir zamandan beri beklemekte olduğumuz hayallerimizin oyunu şeklinde çıkmayı başaramamış olsa bile halen fazlasıyla iyi bir atmosferin yanı sıra hikâyeyi de bizlere sunmakta. Oyun içinde yer alan hataları görmezden gelmiş olduğumuzda tadından yenmemekte olan bu ikili, oyunculardan bazılarının oyunu bitirmiş durumda bulunmalarına karşın oynamayı sürdürmelerinin de ana nedenlerinden bir tanesi olarak sayılabilmektedir.

Cyberpunk 2077 adlı yapımı halen oynanabilir kılmış olan şeylerden bir tanesi de oyunla ilgili olarak geliştirilmiş olan modların bundan böyle arka arkaya çıkmakta olması. Bugün ise oynanışınızı direkt bir şekilde etkilememekte olan fakat kullanışlı durumda bulunabilecek bir modla karşınıza çıkmış durumdayız. LimakXRobczuk kullanıcı adına sahip bir kişi tarafından geliştirilmiş olan bu mod, Night City’nin zamanını çok iyi bir şekilde kontrol etmenizi sağlamakta.

Eğer ki Night City içerisinde yer alan zamanın çok hızlı akmakta olduğunu düşünmekte ve zamanı dondurmanın yanı sıra gerçek dünya üzerindeki hıza ulaştırma konusunda bir isteğiniz varsa, Real Time Pass adına sahip bu moddan yardım almanız olanaklı. Söz konusu bu mod, geceyle beraber gündüzün gerçek dünya üzerindeki gibi olmasını sağlamakta bulunan seçeneği ile beraber zamanı iki veyahut dört kat hızlandırabilmenizi ve ayrıca komple durdurmanızı sağlayabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.