OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapımda yeni gelen modla karakterinizin saçını değiştirebilirsiniz

Cyberpunk 2077 adlı yapımda yeni gelen modla karakterinizin saçını değiştirebilirsiniz

116

 

Mod geliştiricilerinden birisi, hatalarının yanı sıra problemleriyle gündemden düşmemekte olan Cyberpunk 2077 adlı yapımda karakterinizin saçını değiştirebilecek olduğunuz bir mod yayınlanmış durumda. Modla beraber karakterinizin hem saçlarını hem ise yüzünü değiştirebiliyorsunuz.

2020 senesinin en fazla beklenmekte olan oyunlarından biri olarak öne çıkan Cyberpunk 2077 adlı yapımın çıkmasının üzerinden ortalama bir şekilde iki hafta geçmiş durumda. Özellikle de PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Xbox One konsoluna çıkmış olan sürümleriyle çok yoğun bir şekilde eleştirilere maruz kalmış olan Cyberpunk 2077 adlı yapım, PC kısmında da yaşatmış olduğu türlü problemlerle eleştirilerin hedefi olmuş durumda.

Öte yandan Cyberpunk 2077 adlı yapımı oynamayı başarabilmekte oyuncuların en fazla talep etmiş olduğu şeylerden biri de fazlasıyla detaylı bir biçimde yaratılabilmekte olan karakterin saç stilinin de düzenlenebilmesiydi. Bu söz konusu talebin karşılığını de mod geliştiricilerinden bir tanesi vermiş oldu.

Admiral adına sahip bir mod geliştirici aracılığıyla geliştirilmekte olan söz konusu bu mod, fazlasıyla kolay bir biçimde çalışmakta. Bir tane exe dosyası şeklinde oluşturulmakta olan söz konusu bu mod, otomatik bir şekilde kayıt dosyalarınızı da seçmiş oluyor. Bundan sonra ise yalnızca oyun içinde yer alan seçeneklerin arasından kullanmak istediğiniz yeni saç stilinizi seçmek kalmış oluyor. Öte yandan söz konusu bu modla beraber yalnızca saçınızı değiştirmekle kalmamakta, karakterinizin yüz kısmında da oynamalar yapmanız olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.