OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapıma yayınlanan 1.1 Yaması, PlayStation’daki problemleri çözmedi

Cyberpunk 2077 adlı yapıma yayınlanan 1.1 Yaması, PlayStation'daki problemleri çözmedi

145

 

CD PROJEKT RED şirketinin Cyberpunk 2077 adlı yapıma özel olarak yayınlamış olduğu 1.1 adlı yamayla beraber çökme problemlerinin çözülecek olduğu açıklaması yapılmıştı. Fakat yamayı kurmuş olan PlayStation 4 konsolu ile birlikte PlayStation 5 konsoluna sahip kullanıcılar, daha hale çökme problemleri yaşamakta olduklarını ifade ediyor.

Cyberpunk 2077 adlı yapıma özel olarak 1.1 yaması yayınlanmış ve söz konusu bu yama oyunun konsolların yanı sıra PC ile birlikte Stadia sürümünde yer alan optimizasyona odaklanmış olduğu ifade edilmişti. Cyberpunk adlı yapımın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan yama notu içerisinde açık dünyanın yanı sıra görevlerde karşılaşılmış olan problemlerin düzeltilmiş olduğu ve ayrıca oyuncuları çileden çıkartmakta olan çökme problemlerinin de artık giderilmiş olduğu ifade edilmişti. Fakat görünüşe bakılırsa bu çökme problemleri PlayStation 4 konsolu ile birlikte PlayStation 5 konsolunda halen giderilebilmiş bir durumda değil.

Push Square platformunda yer almakta olan haber içerisinde, 1.1 yamasının kurulmasının ardından hala çökme problemleri yaşanmakta olduğu ve pek çok PlayStation oyuncusunun ise benzeyen durumları söylemekte olduğu ifade ediliyor. Hatta söz konusu yamayı kurmasının ardından oyunun çok daha kötü bir hale gelmiş olduğunu ifade eden oyuncular dahi bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.