OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapıma gelen yama PS4 oyuncularına yaramadı

Cyberpunk 2077 adlı yapıma gelen yama PS4 oyuncularına yaramadı

111

 

CD PROJEKT RED şirketi, geçmiş olduğumuz gün paylaşmış olduğu Hotfix 1.05 yaması ile beraber Cyberpunk 2077 adlı yapımda görülmüş olan hatalardan bazılarını gidermeyi hedeflemiş durumdaydı. Yamayı kurmuş olan PS4 konsoluna sahip olanlar, ayarlar menüsü içerisinde sıkışıp kalmış oldu.

Geliştirici stüdyo olarak öne çıkan CD PROJEKT RED şirketinin ardımızda bırakmış olduğumuz hafta piyasaya çıkartmış olduğu ve son dönemlerin en tartışmalı oyunlarından biri olarak öne çıkan Cyberpunk 2077 adlı yapım, özellikle de PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Xbox One konsolu üzerindeki çok kötü performansından dolayı yerden yere vurulmuş idi.

CDPR ise yayınlamış olduğu bir açıklama üzerinde sunulacağı açıklanan güncellemelerin yanı sıra yamalar aracılığıyla oyunun toparlancak olduğu da ifade etmiş idi. Hatta bununla ilgili olarak geçmiş olduğumuz gün Hotfix 1.05 yaması paylaşılmıştı. Bu söz konusu yamayla beraber oyunda yer alan pek çok hatanın giderilmesi konusunda bir hedef vardı fakat PlayStation 4 kullanıcılarından bazıları için olaylar fazla da beklenilmekte olduğu gibi gelişmiş değil.

Michael (@LegacyKillaHD) ismine sahip olan Twitter kullanıcılarından bir tanesi, Reddit platformu üzerinde Hotfix 1.05 yamasına özel olarak açılmış olan başlığa yazılan oyuncu yorumlarının ekran görüntülerini paylaşmış oldu. Ekran görüntüsü içerisinde, yamayı kurmuş olan pek çok oyuncunun ayarlar menüsünü terk edememiş olduğundan şikayetçi olduğu görülmekte. Grafik ayarları içerisinde oynamalar yapmış olan kullanıcılar, menü içerisinde adeta sıkışıp kalmış oldular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.