OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapıma bir erteleme daha

Cyberpunk 2077 adlı yapıma bir erteleme daha

79

 

Oyuncuların adeta iple çekmekte olduğu CD PROJEKT RED yapımlarından biri olan Cyberpunk 2077 adlı yapım, bugün bir defa daha ertelenerek oyuncuları üzmüş oldu. Lakin CD PROJEKT RED şirketinin almış olduğu bu karar, pek çok oyuncunun da sinirlenmesine sebep olmuş durumda.

Oyun dünyasının meraklı bir şekilde beklemekte olduğu Cyberpunk 2077 adlı yapım, 19 Kasım 2020 tarihi içerisinde oyuncularla buluşacaktı. Devasa büyüklüğe sahip bir haritaya ve ayrıca bu haritanın içerisinde sayısız olasılığa ev sahipliği yapmakta bulunan bu oyun, normal şartlarda ardımızda bırakmış olduğumuz Nisan ayı içerisinde bizlerle buluşmuş, şu zamanlarda da tadını çıkartmaya başlamış olacaktık.

Lakin tahmin edebilecek olduğunuz gibi covid-19 pandemisi, Cyberpunk 2077 geliştiricilerinden olan CD PROJEKT RED şirketini de etkileyip oyunun ertelenmesine sebep olmuştu. Söz konusu bu oyun, 17 Eylül 2020 tarihine ertelenme kararı alınmış, oyuncular da meraklı bir şekilde bahsi geçen bu tarihi beklemeye başlamışlardı. Lakin hemen sonrasında oyunun çıkış yapacağı tarih 19 Kasım’a ertelenmiş idi.

Ancak son alınan bilgilere göre Cyberpunk 2077 adlı yapım bir defa daha ertelenmiş durumda. Sosyal medya hesaplarından yapılmış olan paylaşımlar üzerinde Cyberpunk 2077 adlı yapımın ekini, oyunun tam olarak 21 gün daha ertelenmiş olduğu duyurusunda bulundu. Oyunun tekrardan ertelenmesi ile beraber Cyberpunk 2077 adlı yapımın çıkış yapacağı tarihi 10 Aralık 2020 şeklinde güncellenmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.