OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 adlı yapım PlayStation 5’e bağımsız bir şekilde mi çıkacak?

Cyberpunk 2077 adlı yapım PlayStation 5'e bağımsız bir şekilde mi çıkacak?

20

 

Cyberpunk 2077 adlı yapımla alakalı hazırlanmış olan bir tanıtım pankartı, oyunun PlayStation 5 konsolunun yanı sıra Xbox Series X konsoluyla ilgili bağımsız bir şekilde piyasaya çıkartılabilecek olduğunu göstermekte. Fakat söz konusu bu oyunun yeni nesil konsollar üzerinde tam olarak neler sunabilecek olduğu şu anda hiçbir zaman gösterilmiş değil.

Oyunseverlerin senelerden beri çok büyük bir heyecanla beklemekte oldukları Cyberpunk 2077 adlı yapımla alakalı çok daha yeni bir gelişme yaşanmış oldu. Oyuncular, bu söz konusu oyunun ilk önce PlayStation 4 konsoluyla alakalı çıkacak olduğunu düşünmekteyken, oyunun PlayStation 5 konsoluyla ilgili olarakta direkt piyasaya sürülecek olduğunu düşündürmekte olan bir olay yaşanmış durumda. Reddit üstünden servis edilmiş bulunan olay hem PlayStation 5 konsolunu hem de Cyberpunk 2077 adlı yapımı beklemekte bulunan oyuncuları heyecanlandırmış durumda.

CD Projekt RED şirketi ardımızda bırakmış olduğumuz dönemler içerisinde yapmış olduğu açıklamalarda oyunun ilk olarak PlayStation 4 konsoluyla alakalı piyasaya sürülecek olduğunu, 2021 senesinin içinde de PlayStation 5 konsoluyla alakalı bedava yükseltme olanağı sunulacak olduğu açıklaması yapıldı. Fakat Avrupa’da yer alan bir tane teknoloji mağazasının önüne asılmış olan pankart, oyunun muhtemel olarak lansmanla beraber PlayStation 5 konsoluna özel olarakta bağımsız bir şekilde piyasaya çıkartılacağını göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.