OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CyberPunk 2077 adlı yapım çıkmış olduğu gün korsana düşmüş durumda

CyberPunk 2077 adlı yapım çıkmış olduğu gün korsana düşmüş durumda

103

 

The Witcher adlı yapımın yapımcısı konumundaki CD Projekt RED şirketi aracılığıyla sekiz seneden beri geliştirilmesi devam edilen Cyberpunk 2077 adlı yapım, çıkışını gerçekleştirir gerçekleştirmez korsanlar tarafından kırılmış oldu. Oyunun tam bir durumda ve sıkıştırılmış bazı sürümleri torrent siteleri üzerinde ortaya çıkmaya başladı.

Senelerdir oyunlarla alakalı gündemi fazlasıyla meşgul etmekte bulunan Cyberpunk 2077 adlı yapım, en sonunda çıkışını gerçekleştirmiş oldu. Oyuna yönelik olarak yapılan ilk yorumlar genel bir şekilde olumlu olsa bile ilk sürümün çok fazla sayıda hataya sahip durumda bulunması bazı eleştirilere de sebep oldu. Aslında yine de bugüne kadarki zaman içerisinde oyun dünyasında yer alan en büyük heyecan fırtınalarından bir tanesine engel olmayı başaramadı.

Konsol kısmında PS4’ün yanı sıra PS5 ile birlikte Xbox’a da çıkış gerçekleştirmiş olan Cyberpunk 2077 adlı yapım, PC sürümüyle ilgili olarakta GoG’un yanı sıra Epic Games ile birlikte Steam üstünden satışa çıkartıldı. Hatta Steam platformu üzerinde anlık oyuncu rekorunu da kırmayı başarmış oldu. Şu anda herhangi bir şekilde online oyun moduna sahip durumda bulunmayan yapım, aslına bakılırsa biraz da bundan dolayı korsanların hedefine girdi desek yanlış olmaz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.