OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Çukur dizisinin mahallesi Zula oyununa gelecek

Çukur dizisinin mahallesi Zula oyununa gelecek

552

 

Ünlü bir durumdaki Türk FPS oyunlarından biri olan Zula’nın yeni sezonu, Çukur isimli dizinin mahallesinde geçiyor olacak. Zula isimli yapımın bu sezonu içerisinde oyuncular, Çukur haritası içerisinde mücadele edebiliyor olacaklar. Çukur Mahallesi, Zula isimli yapımda Ölüm maçı haritası şeklinde yer alıyor olacak ve oyuncular ise bu harita içerisinde oynayabiliyor olacaklar.

Zula isimli yapıma gelmiş olan Çukur Mahallesi haritasıyla birlikte oyuncular Çukur Serisinin yanı sıra Çukur nadir desenleriyle de silahlarını özelleştirme imkanına sahip olacaklar. Aynı zaman içerisinde dizide görmeye alışmış olduğumuz duvar yazıları tasarlanmakta olan spreylerle Zula’ya da taşınmış oluyor.

Zula isimli yapıma getirilmiş olan Çukur Mahallesi haritasıyla beraber oyun üzerinde farklı güncellemeler de yapılmış bir durumda. Oyun içerisinde yer alan destansı kartlarının ses seviyeleri %40 oranında azaltılmış bir durumda. Özelleştirme ekranı üzerinde yer alan silah özelleştirmesi seçme kısmına 1. şahıs görüntüleme modu ilave edilmiş oldu. Zula içerisinde yer alan sabotaj moduyla alakalı tur zamanı da 1.45 şeklinde seçilebilmekte.

Oyun içerisinde C4 patlayıcısı kurulduğu zaman patlamadan dolayı ortaya çıkmış olan ses 72 metrenin yerine 36 metreden duyulabilecek bir hale getirilecek. Oyunculara ait olan ayak sesleri de bundan böyle 72 metre uzaklığın yerine 36 metrelik uzaklıktan duyulabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.