OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CS:GO yapımcılarından müjde geldi

CS:GO yapımcılarından müjde geldi

12

 

Counter-Strike: Global Offensive adlı yapımı geliştirmiş olan Hidden Path Entertainment şirketi, çok daha yeni bir oyunun üstünde çalışmaya başlamış olduğunu duyurdu. Geliştirilme aşamalarında bulunan bu AAA oyunun en fazla dikkatleri çeken yanı da ilk defa 1974 senesinde piyasaya sürülmüş olan ve bugüne dek onlarca sayıda oyunu yapılmış olan ‘Dungeons & Dragons’ adlı serinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak oluşu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan video oyun geliştirme firmalarından biri olan Hidden Path Entertainment şirketi, yeni bir tane AAA oyununun üstünde çalışmalar yaptığını duyurmuş durumda. Firma tarafından yapılmış olan bu açıklamalara bakılırsa geliştirilmesi devam eden bu oyun, RPG türünde karşımıza çıkacak. Öte yandan oyunseverler, bu oyunu senelerdir yaşamımızda yer alan ‘Dungeons & Dragons’ adlı serinin içine dahil etmiş olacaklar. Yani çok daha yeni bir tane daha Dungeons & Dragons oyunu bundan böyle resmen yolda diyebiliriz.

Hidden Path Entertainment şirketinin adına bugüne dek çok fazla dikkat etmemiş durumda bulunabilirsiniz. Fakat bu firma, Valve şirketinin piyasayı kasıp kavurmayı başaran oyunlarından Counter-Strike: Global Offensive adlı yapımı geliştirmiş olan ekibin taa kendisidir. Yani aslına bakılırsa Hidden Path Entertainment şirketi, sektör içerisinde çok önemli bir isim olduğunu seneler öncesinde açık bir şekilde kanıtlamıştı. Şimdi de söz konusu bu firma, sesini daha da çok oyuncuya duyurma olanağını yakalamış gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.