OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Crytek şirketinden Crysis Remastered Trilogy duyurusu geldi

Crytek şirketinden Crysis Remastered Trilogy duyurusu geldi

85

 

Twitter üstünde yapmış olduğu bir paylaşımla beraber Crytek şirketi; Crysis adlı yapımın yanı sıra Crysis 2 adlı yapım ile birlikte Crysis 3 adlı yapımların remastered halinde bilgisayarların yanında konsol platformlarına gelecek olduğunu resmen açıklamış oldu. Tarih konusunda da gelecek sonbahar gösterilmiş durumda.

2007 senesi içerisinde çıkmış olan ilk Crysis oyunu sayesinde, özellikle de Türk oyuncuların kalbinde çok büyük bir yer edinmeyi başaran bir seriyi ortaya koyarak öne çıkan Crytek şirketi, 2007 senesinin fazlasıyla ilerisinde bir oyunu oyunculara sunmuş idi. Grafiklerinin yanı sıra oynanışıyla da Crysis adlı yapım bir nesli elinde büyüten bir oyun desek hiç bir şekilde yanlış olmaz. İlk çıkmış olan oyunu takip etmekte bulunan ikinci oyun da bir bölümü sevindirmeyi başarırken kayda değer farklı bir bölümü memnun etmeyi başaramamış olsa bile Crysis serisi üzerinde kendisine çok önemli bir yer oluşturmayı başarmıştı.

2013 senesinde oyuncularla buluşmuş durumda bulunan Crysis 3 adlı yapım da ilk oyunun yolundan gidip oyuncular için zamanının çok daha ilerisinde bir grafikle beraber oynanış şekli sunmuş idi. Crysis 2 adlı yapım ile beraber Crysis 3 adlı yapım, ilk oyunun olduğu kadar beğeni toplayamamış olsa bile hikayeyi devam ettirip oyuncuların kafasında meydana gelen soru işaretlerini gidermiş, Crysis evreni üzerinden karakterler ile daha uzun zamanlar geçirmelerine olanak tanımış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.