OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Crusader Kings lll için fragman paylaşıldı

Crusader Kings lll için fragman paylaşıldı

14

 

Efsanevi bir durumdaki strateji oyun serileri arasında yer alan Crusader Kings adlı yapımın yeni oyunu Crusader Kings III ile alakalı fragman resmi bir şekilde paylaşıldı. Oyunun paylaşılmış olan bu fragmanı ile beraber çıkış tarihi de açıklanmış durumda. 1 Eylül tarihi içerisinde karşımıza çıkacak bu oyun Steam üzerinde de ön siparişe açılmış durumda.

Strateji türündeki oyunlar aslında çok geniş bir oyun kitlesine hitap etmekte. Hal böyle olunca da oyun üreticileri devamlı bir şekilde yeni oyunlar üretmeye gayret ediyor. Strateji oyunu denildiği zaman akıllara gelmeye başlayan serilerden bir tanesi olarak öne çıkan Crusader Kings, yeni oyunu ile birlikte piyasaya dönme konusunda hazırlık yapıyor. Serinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkacak Crusader Kings III adlı yapımın çıkış tarihi da resmi bir şekilde açıklanmış durumda.

Oyunun geliştirici ekibi Paradox Development Studio isimli şirket, YouTube üzerinden söz konusu bu serinin yeni oyununun fragmanını resmi bir şekilde paylaştı. Oyuncuları çok fazla heyecanlandırmış olan fragman üzerinde oyunun 1 Eylül tarihinde çıkış gerçekleştireceği de ifade edildi. Orta Çağ’da geçmiş olan bu oyun, 2019 senesinin ekim ayı içerisinde gerçekleştirilen PDXCon kapsamında resmen duyurulmuştu ve oyunun 2020 senesinin içinde geleceği de ifade edilmişti. Bununla ilgili olarak oyuncular da söz konusu bu fragmanı heyecanlı bir şekilde beklemeye başlamıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.