OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Crusader Kings II isimli yapım kısa zamanlı bedava

Crusader Kings II isimli yapım kısa zamanlı bedava

23

 

”Cities: Skylines” ile birlikte ”Surviving Mars” ve ”Europa Universalis” benzerindeki oyunların yayıncısı olarak tanıdığımız Paradox Interactive isimli şirket, ortalama olarak 1 saat sonrasında çok büyük bir etkinlik başlatmış olacak. Berlin içerisinde gerçekleştirilecek bu söz konusu etkinlik; ”PDXCON” şeklinde adlandırılmakta ve 20 Ekim tarihine kadar da devam edecek. Firma, söz konusu bu etkinlik dahilinde yeni oyunlarının tanıtımını yapacak, soruları cevaplamış olacak ve oyunlarının deneyimlenmesi konusunda olanak sağlamış olacak.

Paradox Interactive şirketi söz konusu bu etkinliği fazlasıyla önemsemekte. Dolayısı ile birlikte firma, etkinliğe katılacak oldukları düşünmekte olduğu kadar uzakta yer alan oyun severleri de çok fazla düşünmekte. Hal bu şekilde olduğu için de Paradox Interactive şirketi, Valve şirketinin oyun platformlarından biri olan Steam üzerinde çok büyük bir kampanya başlatmış oldu. başlatılmış olan söz konusu bu kampanyanın dahilinde fazlasıyla büyük bir seviyede indirimler yapılmış oluyor ve bir tane oyun da bedava bir şekilde sunulmuş oluyor.

Firmanın Steam üzerinde yer alan tüm oyunları şu zamanlarda, ciddi bir açıdan daha ucuza satılmakta. Örnek olarak 49 Türk Lirası tutarındaki değerde satışı gerçekleştirilen Cities: Skylines isimli yapım, %75 oranındaki bir indirimle 12.25 Türk Lirası tutarında satılmakta. bundan dolayı da eğer şu zamanlarda Paradox Interactive şirketinin bir tane oyununu istemekteyseniz, 21 Ekim tarihine kadar almanız konusunda bir yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.