OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Crash OF Cars

Crash OF Cars

95

 

En güncel Android Oyun Tavsiyeleri Crash of Cars ile devam ediyor. Yapacağımız bu Android oyun Tavsiyesi herkes tarafından çok sevilecek. Neden derseniz online ve offline modlarda oynanabilmekte. Lafı uzatmadan oyun incelemesi konumuza başlayalım.

Oyun Yapımcısı : Not Doppler

Oyun Türü : Araba Yarışı – Araba Parçalama

Oyun Gereksinimleri : Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemi ile birlikte ortalama 200mb boş bir hafızaya ihtiyaç vardır.

Google Play Notları : 5m-10m indirme etiketine sahiptir. Ayrıca Google play üzerinde oyun 4,6 gibi yüksek oyuncu puanlamasına sahiptir.

Crash Of Cars Nasıl Oynanır?

Crash of Cars Araba Savaşı oyunu ile internet olmadan da hoşça geçirebilirsiniz. Oyunu indirin Online ve offline modda iyi vakit geçirin

Öncelikle konu başında da belirttiğimiz gibi online ve offline olarak oynanabilme özelliğine sahip bir oyun’dur. İnternetsizde güzel vakit geçireceğiniz artı bir özelliktir. Aktif kullanıcı sayısı olduça yüksek olduğu için. Türk kullanıcıları da, Türkçe dil desteği nedeni ile bayağı var.

Birbirinden Güzel Haritalar
Birbirinden farklı 8 oyun haritası ve 8 farklı heyecana hazırmısın?

Android Oyun Crash of Cars, 8 haritadan oluşmaktadır. Rakiplerinizle ister kendi seçeceğiniz veya rasgele oynayacağınız bir haritada mücadeleye başlıyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.