OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Control adlı yapım Epic Games store üzerinde bedava oldu

Control adlı yapım Epic Games store üzerinde bedava oldu

82

 

Epic Store platformunun üstünden çok kısa bir zaman için bedava bir şekilde sunulmakta olan oyunlar arasında bugün Control adlı yapım var. Satış fiyatı 159 Türk Lirası olarak öne çıkan yapım, Epic Store platformunun üstünde bir müddet boyunca bedava sunulacak.

Epic Games, ardımızda bırakmış olduğumuz sene başlatmış olduğu bir etkinlik aracılığıyla her hafta bedava bir şekilde bazı oyunlar sunacak olduğunu açıklamış durumda. Bu söz konusu kampanyanın 2021 senesinin ilk dönemlerine kadar devam edecek olduğu söylenmekteydi fakat durum fazla da böyle olmuş değil. Epic Games şirketi, oyunlardan bazılarını bedava bir şekilde sunmayı sürdürmekte.

Platform üzerinde bedava bir şekilde sunulmakta olan oyunların farklı platformlar üzerinde bazı dönemlerde bayağı yüksek fiyatlarla satılıyor olması da oyun tutkunlarının ilgisini çekmekte. Epic Games adlı platform, bu hafta içerisinde popüler oyunlar arasında yer alan Control adlı yapımı bedava yapmış oldu.

Oyunun türü; Aksiyon ile birlikte macera
Oyunun mevcut boyutu; 42 GB’lik kullanılabilir bir alana ihtiyaç duyuyor
Ücreti: 159 Türk Lirası tutarında
Oyunun bedava olduğu zaman: 10.06.2021 tarihi itibariyle bir hafta

80’in üstünde ödül almış olan Control adlı yapım, bir çok eleştirmenden tam not almı olmasıyla anımsanın bir aksiyon oyunu. Federal Kontrol Bürosu’nun yozlaşmış güçler tarafından ele geçirilmesinin hemen sonrasında, insanlığı korumak bize kalmış oluyor. Biz ise buna benzer oyunlarda mevcut durumdaki aksiyonun dibine vurmuş oluyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.