OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Conflict of Nations: WW3 adlı oyun Android ile iOS platformunda paylaşıldı

Conflict of Nations: WW3 adlı oyun Android ile iOS platformunda paylaşıldı

180

 

Dorado Games şirketi, 2018 senesinde PC platformuna özel olarak duyurmuş olduğu Conflict of Nations: WW3 adına sahip oyunu, Android işetim sistemiyle iOS işletim sistemi için paylaşıldı. Gerçek zamanlı bir strateji türüne sahip olan oyun, Üçüncü Dünya Savaşı’nı konu edinmiş durumda. Her bir detay düşünülüp geliştirilmesi yapılmış olan oyun, etkileyici bir deneyim sunmuş olacak.

2018 senesi içerisinde piyasa sürülmüş olan ve 3. Dünya Savaşı’nı konu almasıyla öne çıkan strateji oyunlarından Conflict of Nations: WW3 adlı yapım, bundan böyle iOS platformu ile birlikte Android platformu üzerinde de deneyimlenebilmekte. PC platformu üzerinde 1,8 milyon tane kaydı bulunan oyuncuya sahip gerçek zamanlı strateji oyunu, bundan böyle daha popüler bir hale gelecek gibi gözüküyor.

Gerçek zamanlı bir durumdaki strateji oyunları, oyuncuların sürekli olarak ilgisini çekmiş durumdadır. Fakat bugüne kadar piyasaya sürülmüş olan gerçek zamanlı strateji oyunlarının çok büyük bir kısmında, tarihi bir durumdaki olaylara yer verilmekteydi. Conflict of Nations: WW3 adlı yapım bugüne dek alışmış olduklarımızdan biraz daha değişik. Zira bu oyun üzerinde geçmişi değil, geleceği kontrol ediyor olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.