OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Command & Conquer Remastered Collection adlı yapım resmen satışa çıktı

Command & Conquer Remastered Collection adlı yapım resmen satışa çıktı

30

 

Yapım konusundaki tüm hakları Electronic Arts şirketine ait durumda bulunan gerçek zamanlı strateji oyunu serilerinden Command & Conquer adlı yapım, ilk defa 1995 senesi içerisinde piyasaya çıkartılmıştı. O dönemlerde en çok sevilen oyun serisiyle ilgili olarak EA şirketi, 2018 senesinde bir karar almış ve Command & Conquer yapımlarını da günümüz grafikleri ile harmanlayarak yeniden piyasaya sürecek olduğu konusunda açıklamada bulunmuştu.

Uzun bir zamna boyunca devam eden bu bekleyişin hemen sonrasında Command & Conquer Remastered Collection adlı yapım, en sonunda Steam platformu ile birlikte Origin platformunun üstünden serinin hayranlarıyla buluşmak için hazır duruma geldi. Şu dönemlerde bu söz konusu platformlar üstünden satın alınabilme özelliği bulunan Command & Conquer Remastered Collection adlı yapım; Command & Conquer: Tiberian Dawn ile birlikte Command & Conquer: Red Alert adlı oyunlarla beraber Covert Ops isimli genişleme paketinin yanı sıra Counterstrike isimli genişleme paketi ve The Aftermath isimli genişleme paketlerini de içeriğinde barındırıyor.

Command & Conquer Remastered Collection adlı yapımın içinde bulunan bütün oyunlar; 4K grafiklerin yanı sıra dokular, geliştirilmiş durumda bulunan kullanıcı arayüzü, çoklu oyuncu desteği ve ayrıca orijinal bestecilerden Frank Klepacki tarafından tekrardan düzenlenen müzikleri de içeriğinde barındırmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.