OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Command & Conquer Remaster yapımından ilk fotoğraf geldi

Command & Conquer Remaster yapımından ilk fotoğraf geldi

45

 

Command & Conquer Remaster isimli popüler yapımın geliştirici ekibi, yapmış oldukları bir blog paylaşımı esnasında oyunla alakalı ilk videoyu da serinin hayranlarına göstermiş oldu. Ortalama olarak 30 saniyelik bu videonun maksadı ise, şu zamana kadar oyuna ilave edilen yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri oyunculara açık bir şekilde gösterebilmek. Yapılmış olan blog paylaşımı esnasında bulunan bu bilgiye bakılır ise söz konusu bu video, Command & Conquer Remaster isimli yapımın duyurusunun ilk senesi şerefine paylaşılmış oldu.

Söz konusu bu video, düşük grafik çözünürlüğü sunan eski oyun ile başlamış oluyor ve kamera ise gitgide yaklaşmış oluyor. Böylelikle de oyuncular, eski oyunun grafikleri üzerinde yer alan pikselleri çok daha rahat bir biçimde görebilmiş oluyor. Daha sonrasında ise ekran üzerinde yeni birimlerin yanı sıra yeni yapılar çok daha detaylı bir şekilde ve de çok daha keskinliğe sahip bir biçimde gözükmüş oluyor.

Paylaşıma bakılır ise, oyunun Remaster sürümü içerisinde de klasik bir durumda 2 boyutlu görsel tarz kullanılacak olduğu onaylanmakta. Böylelikle de orijinal durumda bulunan oyunun otantikliği olabildiği kadar korunmuş olmakta. Bu yapımın aslında bir yeniden yapım olarak gelmediğini anımsatan geliştiriciler Command & Conquer Tiberian Dawn isimli yapım ve Command & Conquer Red Alert isimli yapımın özlerinin bozulmayacak olduğunu açıkça söylemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.