OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Çok oyunculu modun geleceği kesinleşti

Çok oyunculu modun geleceği kesinleşti

29

 

CD Projekt isimli şirket, 2012 senesinin sonlarından bu yana ”Cyberpunk 2077” adlı oyunla alakalı çalışmalarını devam ettiriyor. Oyun severler ise senelerdir bu oyunla alakalı çok daha meraklı bekleyişlerini devam ettirmekteler. Bir çok defa dünya üzerindeki en büyük oyun organizasyonları içerisinde yer almış bulunan Cyberpunk 2077 isimli yapım, bundan böyle neredeyse çıkmak üzre.

2020 senesinin nisan ayı içerisinde piyasaya çıkartılmış olacak Cyberpunk 2077 isimli yapımın ön siparişle alakalı sistemi başlatılmış bir vaziyette. Oyun ise, Steam platformunun üstünden 249 Türk Lirası tutarındaki karşılıkta ön sipariş verilebilmekte. Tam aslında her şey bitmiş derken CD Projekt RED isimli şirket, Twitter platformunun üstünde çok daha yeni bir açıklama gerçekleştirip Cyberpunk 2077 isimli yapımın çok oyuncuya sahip modunun da yer alacağı konusunda bir duyuru paylaştı. Aslında yine bu oyunu satın almış kişilerin çok oyunculu moda direkt bir şekilde sahip olamayacak olduklarını da ifade edebiliriz.

CD Project RED şirletinin yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise Cyberpunk 2077 isimli yapımda çok oyunculu mod yer alacak fakat şu anda bu modla alakalı olarak hiçbir şey ortada bulunmuyor. Üstüne üstlük CD Projekt RED isimli şirket halen Cyberpunk 2077 isimli yapımın çok oyunculu moduyla alakalı olarak çalışacak eleman arıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.