OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

COD: MW Multiplayer moduyla alakalı yorumlar gelmeye başladı

COD: MW Multiplayer moduyla alakalı yorumlar gelmeye başladı

52

 

Call of Duty isimli seriye hayran olanların sabırsız bir şekilde beklemekte olduğu oyunlardan Modern Warfare, fragmanın duyurusu yapıldığı günden bu yana pek çok oyun severin de odak noktası haline gelmiş bir vaziyette.

Gunfight match ismine sahip, ufak bir alan içerisinde geçtiği açıklanan oyun modu üzerinde 2 kişiden oluşan takımların bulunduğundan söz eden IGN platformu, 40 saniyeden oluşan oyunlar şeklinde tasarlanmış. Genel olarak pusuya yatmış oyuncuları harekete geçirme konusunda bir maksadı bulunan oyun modu üzerinde, haritanın merkez noktasına konumlandırılmış halde bir tane bayrak yer alıyor. Takımlar arasından herhangi bir tanesi söz konusu bu bayrağı 3 saniyelik bir zaman diliminde koruyabilir ise bir puan kazanmış oluyor. Kimsenin yaşamını yitirmemesi halindeyse kim en fazla cana sahip bir durumdaysa o takım kazanmış oluyor. Tabii ki de söz konusu bu oyun modu içerisinde canınız hiç bir şekilde yenilenmemekte.

2v2 modu üzerinde yer alan ufak haritaları çok fazla beğenmiş olduğunu ifade eden IGN isimli platform, oyun içerisinde herkesin rastgele seçilmiş bir silah ile doğmuş bulunduğu oyun modunu da çok daha başarılı bulmuş olduğundan söz etti. herkes için rastgele bir biçimde aynı silahın verilmiş olduğu mod üzerinde sadece kabiliyetin işe yaramakta olduğundan söz eden IGN platformu, aynı zaman içerisinde ekip olarak ilerlemenin de çok daha fazla önemli durumda bulunduğuna vurgu yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.