OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CoD: Modern Warfare ile birlikte Warzone için güncelleme geliyor

CoD: Modern Warfare ile birlikte Warzone için güncelleme geliyor

42

 

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımın battle royale oyunu Warzone oyununa da yeni içerikler gelecek. Bugün paylaşılacak olan güncellemeyle beraber yeni pek çok oyunculu haritanın yanı sıra bir operatör ile birlikte dört tane yeni silah oyunlara ilave edilecek.

Activision şirketi, Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma Khandor Hideout ismine sahip yeni bir tane 6v6 haritasının yanı sıra Call of Duty: Warzone adlı yapıma dört tane yeni Warzone silahının yanı sıra her iki tane oyunla ilgili olarakta Talon isimli yeni bir tane operatörü içeriğine barındıran yeni güncellemesinin duyurusunu yaptı. Oyuncular söz konusu yeni içerikler için bugün itibarıyla erişim sağlayabiliyor olacaklar.

Modern Warfare adlı yapımın orta büyüklüğe sahip yeni Khandor Hideout adlı haritanın, keskin nişancılara özel olarak uzun görüş mesafelerinin yanı sıra iç mekanlara da sahip durumda bulunduğu belirtilmekte. Öte taraftan haritanın orta bölümü üzerinde yakın mesafeli çatışmalarla ilgili olarak tasarlanmış bir tane ambar yer almaktadır.

Söz konusu bu güncelleme, yeni operatörlerden Talon ile birlikte Indiana isimli köpeği de her iki oyun üzerine de getirmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.