OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

COD Modern Warfare için hikaye modu fragmanı geldi

28

 

Captain Price’ı özlemiş olanlar, hemen toplanmalısınız. 24 Ekim tarihi içerisinde piyasaya çıkartılacağı açıklanan yeni Call of Duty Modern Warfare isimli yapımla alakalı sinematik bir fragman paylaşımı yapıldı. Geçmiş olduğumuz saatlerde gerçekleşmiş olan Sony State of Play isimli özel canlı yayının ilk oyunu olarak karşımıza çıkan Call of Duty Modern Warfare adeta gümbür gümbür gelecek desek yanlış olmaz.

Bu zamana kadar oyunu tanıtmakta olan çok kısıtlı fragmanlar görmeye alışmıştık fakat bu fragman üzerinde işin daha da hikaye yönü ele alınmak istenmiş. Fragman üzerinde Captain Price ile birlikte öteki tanıdığımız Modern Warfare ekibinin üyelerini ”iş gezisine” çıktıkları esnada görmekteyiz.

Captain Price ile birlikte ekibimiz, seri içerisinde yeni karşımıza çıkan direniş liderlerinden Farrah’la bir iş birliği gerçekleştirmek mecburiyetinde kalıyor. Fragman içerisinde öte yandan kimyasal silahlar ile birlikte savaştan hemen sonra sınırların tam olarak nasıl çizilecek olduğundan da söz edilmekte.

PlayStation tarafından yapılmış olan State of Play isimli yayın, Activision şirketi ile Sony şirketinin arasında yer alan çalkantılı ilişkilere karşın yeni karşımıza çıkacak Call of Duty Modern Warfare isimli yapımın fragmanını gösterebilmek amacıyla çok iyi bir yer dense yanlış olmaz. Daha öncesinde de Call of Duty isimli yapımın resmi Twitter hesabı üzerinden Modern Warfare konusunda hazırlanmış bir takvim paylaşımı yapılmıştı. Tüm beta testlerinin tamamlanmasının sonrasında oyun, 24 Ekim 2019 tarihi içerisinde oyuncularla buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.