OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

COD: Modern Warfare battle royale haritası görüldü

COD: Modern Warfare battle royale haritası görüldü

24

 

Call of Duty: Modern Warfare oyunuyla ilgili olarak Battle Royale isimli modun gelmesi bundan böyle kaçınılmaz gözükmekte. İlk çıkan sızıntılar kasım ayı içerisinde oyunun PC platformundaki dosyaları üzerinde ortaya çıkmıştı ve battle royale modu ile alakalı olduğu düşüncelerine sebep olan ”BR” adlı referansı içermekteydi. Şimdi de oyun üzerinde gerçekleşmiş olan bir hata sonucunda ortaya çıkmış durumdaki görüntüler, veri madenciler aracılığıyla ortaya atılmış olan iddiaları desteklemekte.

Son zamanlar içerisinde gitgide artış gösteren battle royale söylentilerini güçlendirmeye başlayan yeni bir tane daha oyun içi hata bulunmuş durumda ve daha önce çıkan sızıntılar üzerinde iddia edilen bölgeleri içeriğinde barındıran bir tane haritaya erişim sağlamakta. Reddit kullanıcılarından biri olan Nateberg3 paylaştığı yeni bir tane daha video, haritanın fazlasıyla büyük ve geliştirilmiş bir durumunu ortaya çıkartmakta.

Oyuncu, söz konusu bu videosu üzerinde Spec Ops haritalarında Verdansk’ın üst kısmında asılı durumda kaldığı bir hatayı göstermekte. Hemen sonrasında ise kamerayı yavaş bir şekilde döndürüp Spec Ops haritasının yanı sıra aynı zaman içerisinde yeni Ground War haritası olarak öne çıkan Port of Verdansk’a da kuş bakışı bakmış oldu.

Harita üzerinde daha önce ortaya çıkan sızıntılarda gösterilmiş olan devasa bir tane stadyumun yanı sıra battle royale modu üzerinde çok önemli bir rol oynayacak olduğu ifade edilen Gulag bölgesi de bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.