OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CoD Modern Warfare adlı yapımın 4. sezonu ne zaman başlayacak

CoD Modern Warfare adlı yapımın 4. sezonu ne zaman başlayacak

111

 

 

Normal durumlarda 3 Haziran tarihi içerisinde yeni sezona geçiş yapmaya hazırlanan Call of Duty: Modern Warfare adlı yapım, son yaşanmış olan olaylardan dolayı yeni sezona çok daha geç gireceğini duyurmuştu. Yeni tarihle ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmamış olsa bile söz konusu oyunun dosyalarını incelemeye başlayan bir kişi, yeni tarihle alakalı olarak ipucu bulmuş durumda.

 

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olarak kendisine yer bulan Call of Duty: Modern Warfare adlı yapım battle-royale oyun modlarından biri olarak öne çıkan Warzone, normal olarak 3 Haziran tarihinde 4. sezona geçiş gerçekleştirecekti. Fakat Amerika Birleşik Devletleri içerisinde geçmiş olduğumuz günlerde George Floyd’un bir polis memuru tarafından öldürülmesinin hemen sonrasında yaşanmaya başlayan olayların ardından Infinity Ward şirketi ile birlikte Activision şirketi, yeni sezonun çıkış yapacak olduğu tarihi erteleme konusunda bir karar aldı.

 

Oyunun mevcut durumdaki dosyalarını incelemiş olan kişi, Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımın dördüncü sezonunun 10 Haziran tarihi içerisine başlayacak olduğuna yönelik özel bir ipucu bulmuş durumda. Söz konus ubu ipucu, Twitter üstünde MW2 OG adına sahip bir kullanıcı aracılığıyla da paylaşılmış durumda. Paylaşıma bakılırsa karşımıza çıkacak olan yeni sezon, gelecek çarşamba gününde Türkiye saatiyle 09:00’da başlamış olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.