OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cod Mobile Zombies tam olarak ne zaman gelecek?

Cod Mobile Zombies tam olarak ne zaman gelecek?

147

 

Mobil nişancı oyunlarla alakalı sektör son senelerin en fazla dikkat çekmiş olan alanlardan bir tanesi olarak yer alıyor. Son zamanlarda fazlasıyla yeni ve popüler olmayı başaran oyunlar arasındaki CoD: Mobile isimli yapım ise, PUBG Mobile isimli yapımla nerdeyse kafa kafaya mücadele edebilecek bir seviyeye hiç bir şekilde zorlanmadan ulaşmayı başarmış oldu. CoD Mobile isimli yapımın ekibi şimdi ise söz konusu bu oyunun yeni zombi moduyla beraber karşımıza çıkma konusunda hazırlık yapıyor.

CoD: Mobile isimli yapımın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım gerçekleştirilen tanıtım görüntüsü üzerinde bir tane oyuncunun sonu gelmemekte gibi gözükmekte bulunan zombi ordusuyla karşılaşacağı mücadelesini göstermiş oluyor. Görüntülere detaylı bir şekilde bakılacak olursa bu mod üzerinde gece yarısında bir tane ağıla benzeyen bir yer içerisinde zombilere meydan okuyor olacağız. Modun tam olarak çıkacağı tarihte 22 Kasım 2019 olarak açıklanmış durumda.

Oyuna söz konusu bu modun ilave edilmesi, oyunun çıkmasından ortalama bir şekilde 2 ay sonrasında gerçekleşmiş bir durumda bulunacak. Tekrar Tencent Games şirketinin elinden çıkmış olan PUBG Mobile isimli yapıma bu modun gelmesi ortalama olarak 1 sene sürmüştü. Elbette bu durum içerisinde oyunların yapısı da fazlasıyla büyük bir önem arz ediyor. Zombiler, beta aşamalarından bu yana CoD Mobil isimli yapımın bir parçası gibiydi..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.