OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CoD için gelen güncelleme problem getirdi

CoD için gelen güncelleme problem getirdi

12

 

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma geçmiş olduğumuz gün paylaşılan güncellemeyle beraber oyuncular tarafından uzun bir süredir beklenmekte olan Warzone adlı modda oyuna ilave edilmiş oldu. Fakat 10 Mart tarihi içerisinde paylaşılmış olan bu söz konusu güncelleme, oyuna yalnızca Battle Royale modunu ilave etmekle kalmadı, özellikle de fazla oyunculu modlarla ilgili bir takım değişiklikleri de beraberinde getirmiş oldu.

Modern Warfare adlı yapıma özel olarak paylaşılmış olan güncelleme, oyuncuların oyun üzerinde yer almakta bulunan mini haritayı daireden kareye değiştirmiş olmasını sağlamakta. Oyuncuların mevcut durumdaki tahminlerine bakılırsa kare şeklinde bulunan mini harita, daire şeklindeki mini haritaya bakılırsa söz konusu haritanın %21,5 daha da çoğunu göstermiş oluyor. Elbette ki bu da kare mini harita kullanmış olan oyunculara fazlasıyla büyük bir avantaj sağlamakta.

Eğerki sizler de bir Modern Warfare oyuncusu iseniz ve daire mini haritayı kullanmaktysanız bunu kareye çevirebilmek fazlasıyla basit. Mini harita biçimini değiştirme amacıyla izlemeniz gerekli adımlar da şu şekilde; Ayarlar (Options) kısmında yer alan Genel (General) kısmı HUD kısmında yer alan Mini Harita Şekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.