OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CD Projekt Red şirketinden, PlayStation 4 kullanıcıları için performans sorunu uyarısı

CD Projekt Red şirketinden, PlayStation 4 kullanıcıları için performans sorunu uyarısı

14

 

Tüm oyun dünyasını çok büyük bir hüsrana uğratmış olan, tamamen eksik olarak piyasaya çıkarılan, halen yeni nesildeki sürümleri piyasaya sürülmemiş olan Cyberpunk 2077 adlı yapım, PlayStation 4 konsoluna sahip olanları da üzmeyi sürdürüyor. Geliştirici olarak öne çıkan CD Projekt Red şirketi, bugün atmış olduğu özel bir Tweet aracılığıyla oyunu güncellemiş olmalarına karşın yine de PS4 konsolu için uygun durumda bulunmadığını ifade etti.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta içerisinde Sony şirketi, çok büyük bir güncelleme almış bulunan Cyberpunk 2077 adlı yapımın PlayStation 4 konsoluyla ilgili olarak PlayStation Store üzerinden kaldırmıştı. Oyunun mağaza içerisinde yer almadığı süreç içinde CD Projekt Red şirketi, oyunun mevcut durumdaki hatalarının giderilmiş olduğu 2 tane büyük güncelleme yayınlamış oldu. Bugünden itibaren Cyberpunk 2077 adlı yapım PlayStation 4 konsoluna özel olarak tekrardan mağazada yayınlanmaya başladı.

Oyun tekrardan yayınlandı yayınlanmış olmasına fakat CD Projekt Red şirketi, PlayStation 4 konsoluna sahip olanları Cyberpunk 2077 adlı yapım hususunda üzmeyi sürdürüyor. Bu sabah saatlerinde paylaşmış olduğu bir Tweet üzerinde CD Projekt Red şirketi, Cyberpunk 2077 adlı yapımın PlayStation 4 Pro ile birlikte PlayStation 5 konsolunun üstünde sorunsuz bir şekilde oynanabilmekte olduğunu ifade etti. Burdan da anlayabilecek olduğunuz gibi PlayStation 4 konsolunun oyunu çalıştırmak için gücü bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.