OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

CD Projekt Red adlı şirketten açıklama geldi

CD Projekt Red adlı şirketten açıklama geldi

20

 

Sony şirketi, Cyberpunk 2077 adlı yapımla alakalı yaşanmış olan problemlerin hemen sonrasında oyunu PlayStation Store üzerinden kaldırma konusunda bir karar vermiş oldu ve oyuncular için de oyunu iade etme konusunda bir şans sundu. Oyunun yapımcı koltuğunda yer alan CD Projekt Red şirketi de şimdi hususla alakalı bir şekilde Twitter platformunun üstünden bir açıklamada bulundu.

Senenin en fazla merak edilmekte olan oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Cyberpunk 2077 adlı yapım, konsol kısmında PlayStation 4 kullanıcıları için çok büyük bir hayal kırıklığı yaratmış oldu. devamlı bir şekilde donmanın yanı sıra takılma benzerindeki sorunlarla karşılaşmış olan oyuncular, oyunu hızlı bir şekilde iade etmeyi talep etti. Daha öncesinde oyun iadesini kabul etmemekte olan PlayStation adlı konsol, çok önemli bir ayrıcalık yapıp oyunseverlerin Cyberpunk 2077 adlı yapımı iade edebilecek olduğunu ifade etti ve oyunu PlayStation Store üzerinden kaldırmış olduklarını açıkça dile getirdi.

Oyunun yapımcı koltuğunda yer alan CD Projekt Red şirketi, yaşanmış olanların üstüne Twitter üzerinden yeni bir açıklamada bulundu. Firma, Cyberpunk 2077 adlı yapımla ilgili olarak oyunun PlayStation versiyonları için güncelleme getirmeyi sürdüreceklerini, fakat söz konusu bu güncellemeleri bekleme konusunda isteği bulunmayan oyunsevelerin oyunu iade etme gibi bir şansa sahip durumda bulunduklarını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.