OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Cave Story+ adlı yapım kısa zaman için bedava oldu

Cave Story+ adlı yapım kısa zaman için bedava oldu

13

 

Epic Store adlı platformun üstünden çok kısa bir zaman için bedava bir şekilde sunulmuş olan oyunlar köşemiz içerisinde bugün Cave Story+ adlı yapım yer alıyor. Satış yapılacak fiyat 24 Türk Lirası tutarında bulunan oyunlar, Epic Store üstünde bir müddet boyunca bedava sunulmakta.

Platform üzerinde genel olarak bedava bir şekilde sunulmuş olan oyunların farklı platformlarda bazen bayağı yüksek bedellere satılmakta olması da oyun tutkunu olanların ilgisini çekmekte. Epic Games adlı platform, şimdi ise satış fiyatı 24,00 Türk Lirası tutarında bulunan Cave Story+ isimli oyunu bedava yapmış oldu.

Cave Story+ adlı yapım tam olarak nasıl?

Oyunun türü; Platform ile birlikte Indie
Oyunun boyutu: 200 MB’lik bir boyuta sahip
Ücreti: 24,00 Türk Lirası tutarında
Bedava kalacağı zaman: 03.12.2020 tarihi itibariyle bir hafta

Cave Story adlı yapım kendi başına fazlasıyla popüler bir Indie oyun olarak öne çıkıyordu, hatta söz konusu türün en popüler örneklerinden bir tanesi olarak kabul edilmekteydi. Daha sonrasında ise yapım yenilenmiş ve daha yüksek çözünürlük benzerindeki bir takım özelliklere kavuşmuştu. Adı da Cave Story+ şeklinde açıklanmış idi.

Steam platformu üzerinde ‘Çok Olumlu’ bir şekilde değerlendirilmiş olan oyun üzerinde türlü gizemleri çözmekte, karakterlerin değişimlerine şahit olmakta ve hem çok hızlı bir durumdaki oynanışın hem ise çok iyi bir hikayenin tadını çıkartmaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.