OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty:Warzone oynayanları şoke eden mesaj

Call of Duty:Warzone oynayanları şoke eden mesaj

125

 

Activision şirketinin bu yıl mart ayı içerisinde yayınlamış olduğu Call of Duty: Warzone adlı yapım üzerinde oyuncuların karşısına çok ilginç bir mesaj çıkmaya başlamış oldu. Ekranı tamamen kaplamış olan ve parazitlendirmekte olan bu mesajın yeni oyunun tanıtımı olduğu konusunda düşünceler var.

Popülerliğini korumaya devam eden FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunlarından Call of Duty: Warzone adlı yapım üzerinde oyuncular, fazlasıyla ilginç, oyun içinde çıkan bir mesajla karşılaşmış oldu. Oyuncuların oyun içinde karşılaşmış olduğu söz konusu bu mesajın yeni karşımıza çıkacak Call of Duty oyununun tanıtımı olarak yapıldığı konusunda düşünceler var.

Oyuncuların ifade ettiği gibi oyun sırasında oyuncuların ekranı parazitlenmeye başlamış oluyor ve çok kısa bir zaman için ”know your history” (geçmişini bil) yazısına sahip bir mesaj belirmiş oluyor. Hemen sonrasında da Rusça ifadeler ortaya çıkmış oluyor. Euro Gamer üzerinde yer almakta olan bir habere bakılırsa Rusça yazıların mevcut durumdaki anlamı ‘2doomed to repeat it” (tekrar etmek için mahkum) olarak öne çıktı.

Bütün ekranı kaplamakta olan ve ekran üzerinde parazitlenmeye neden olan söz konusu bu mesaj, Warzone oynama esnasında herhangi bir anda oyuncuların karşısına çıkabilmekte. Fakat söz konusu mesaj, çatışma sırasında ekrana çıkmamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.