OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone üzerinde büyük bir hata

Call of Duty: Warzone üzerinde büyük bir hata

11

 

Activision şirketi uzun bir zamandan beri büyük bir heyecanla beklenmekte olan yeni oyunlarından Call of Duty: Warzone, geçmiş olduğumuz günlerde bedava bir şekilde paylaşıldı. Fakat yeni paylaşılan battle royale oyunu üzerinden, daha ilk gününden oyunu oynamayı olanaksız bir duruma getirmiş olan bir hata tespit edilmiş durumda.

Warzone adlı yapımın oyuncuları ekranda ani bir şekilde beliren ve görüşü kısıtlamakta olan siyah bir bölgeden şikayet etmekteler. Hatayı tam bir şekilde neyin tetiklemiş olduğu belli değil fakat oyuncular, kill aldıkları zaman bu hatanın ortaya çıkmış olduğunu iddia ediyor.

Infinity Ward şirketi ile birlikte Activision şirketi, bu söz konusu kritik hatayla ilgili olarak halen yorum yapmış değil. Oyunun Reddit sayfasında yer alan gönderiler açık bir şekilde göz önüne alındığı zaman, Infinity Ward şirketinin bu söz konusu hatayı kısa zamanda fark edecek olduğu düşünülmekte. Fakat ne kadar üzücü ki hatayı giderebilmek amacıyla geçici bir çözüm yolu bulunabilmiş değil.

Rakip durumda bulunan oyuncuyu öldürdükten hemen sonrasında ortaya çıkmış olan siyah bölge, oyunun çökmesine sebep olmamakta. Fakat oyuna devam edebilmeyi de olanaksız duruma getirmiş oluyor. Call of Duty: Warzone adlı yapımda keşfedilmiş olan söz konusu hata oyuncuları çok fazla rahatsız etmiş durumda

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.