OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone adlı yapımda görünmez oyuncular dehşet saçmaya başladı

Call of Duty: Warzone adlı yapımda görünmez oyuncular dehşet saçmaya başladı

123

 

Mart ayı içerisinde piyasaya çıkartılmış olan ve piyasaya çıkartılmış olduğu an itibariyle fazlasıyla başarılı oyuncu sayılarına ulaşmayı başaran Call of Duty: Warzone adlı yapımla ilgili ardımızda bırakmış olduğumuz gün yeni sezon paylaşıldı. Paylaşılmış olan yeni sezon içerisinde oyunculara yeni oyun modlarının yanı sıra yeni silahlar ile birlikte haritalar ve de araçlar ilave edildi. Oyunculardan bazıları bu yeni ilave edilen özelliklerin tadını çıkartmaktayken oyunculardan bazıları da oyunda yer alan bu elementlerin yeniliğinden faydalanarak açık aramaya başladılar. Öyle gözükmekte ki talep etmiş oldukları açıkları da bulmuş durumdalar.

Call of Duty: Warzone Season One aracılığıyla oyun içerisine yeni araçlar ilave edildiğini belirtmiştik, bunlar arasından biri bir tanesi de oyuna ilave edilen bir saldırı helikopteri olmuş durumda. Tabii ki de söz konusu bu açığın nasıl yapılmış olduğunuz anlatmayacağız fakat helikopterle alakalı olarak tamamlanmış olan birkaç adımdan sonra oyuncular tamamen görünmez olmanın yolunu bulmuş oldular.

Görünmez olmayı başaran oyuncular normal bir biçimde karşılarında yer alan oyuncuları görebilmenin yanı sıra ateş edebilmekte ve harekette edebilmekte. Dışarda yer alan oyuncular da mini harita haricinde tamamen görünmez hale gelmiş olan oyuncuları hiçbir biçimde görmeyi başaramıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.