OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty Modern Warfare üzerindeki haritalar bedava olacak

Call of Duty Modern Warfare üzerindeki haritalar bedava olacak

23

 

Oyun severler tarafından uzun bir zamandır heyecanlı bir şekilde beklenmeye devam edilen Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım, sadece birkaç gün içinde tamamen erişilebilir bir durumda bulunacak. Activision şirketi de, Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım üzerinde bulunan beklentiyi bayağı bir yükseltmiş oldu. Durum bu şekilde olduğundan dolayı da oyun severler, hızlı bir şekilde 25 Ekim tarihinin gelmesiyle birlikte Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımın resmi bir şekilde çıkmasını beklemekteydi.

Activision isimli şirket, oyunla alakalı olarak bugüne kadar detaylı bir şekilde hiç açıklama gerçekleştirmedi. Oyunla alakalı bir şekilde fazlasıyla bilgi, bir türlü paylaşılmış oldu fakat bugüne kadar hiçbir zaman toplu bir şekilde veya detaylı açıklamalara yer verilmedi. Fakat şimdi ise Activision şirketi, Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımla alakalı bir tane blog yazısı hazırlamış durumda ve bu söz konusu yazıyı da tüm oyun severlerle paylaşmış halde.

Oyun severler de çok iyi bir şekilde bilir ki geçtiğimiz birkaç seneden beri oyun geliştirici şirketler, asıl parayı oyunlarda yer alan ilave içeriklerden kazanmaktalar. O kadar ki son dönemler içerisinde oyunlara özel olarak sunulmuş ilave paketler, bazı zamanlarda oyundan çok daha pahalı bir fiyatta olabilmekte. Öte yandan benzeyen bir biçimde oyun içi alım satımlar konusunda da fazlasıyla yüksek fiyatlar bulunuyor. Fakat Activision şirketi ise, Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımda bu şekilde bir şeyin yer almayacağını açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.