OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare için o çok beklenen mod gelecek

Call of Duty: Modern Warfare için o çok beklenen mod gelecek

19

 

Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım üzerinde Gunfight modunu tercih ederek kullanan kullanıcılar çok yakın bir zamanda daha yeni bir meydan okumaya kavuşmuş olacak. Oyunun yapımcılarından Infinity Ward şirketi, söz konusu oyun üzerine 3v3 Gunfight modunun gelecek olduğunu resmen doğrulamış durumda. Daha öncesinde de söylentilere konu olmuş bulunan bu modun şu an içerisinde yapım aşamasında bulunduğu açıklaması yapıldı.

Modun tam olarak ne zaman yayınlanacak olduğu veyahut üretim sürecine yönelik olarak bir takvim paylaşılmış değil fakat söz konusu bu mod, geliştiricinin listesi üzerinde en üst sırada yer almış durumda. Infinity Ward şirketinin 2020 senesiyle ilgili olarak paylaşmış olduğu ilk topluluk güncellemesi esnasında ortaya çıkmış olan liste üzerinde ilave loadout slotları bulunacağı ve Gunfight Turnuvası modunun da gelecek olduğu ifade edildi.

”2020 senesindeki ilk topluluk güncellememiz yayınlandı! Üzerinde çalışmakta olduğumuz şeyler, takip etmekte olduğumuz bilinen problemler ve daha fazlasıyla ilili detaylar konusunda blogumuza gitmekte olan bağlantıya tıklamalısınız!”

Infinity Ward şirketinin listesine bakılırsa oyuncular bundan böyle Gunfight 3v3 modu üzerinde mücadele edebiliyor olacak. Bu mod üzerinde bu zamana dek sadece 1v1 oyunlar oynanabilmekteydi. Özellik geçmiş olduğumuz hafta paylaşılmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.